MASZ KONTO? ZALOGUJ SIĘ!


NIE MASZ KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ:


O nas

Twórcą portalu jest jeden z organizatorów imprez stand-upowych w Polsce. Dzięki temu, jako platforma łącząca organizatorów i fanów komedii na żywo na bieżąco możemy reagować na zapotrzebowania obu grup. Z perspektywy organizatora cały czas dbamy o udoskonalanie i wdrażanie najlepszych rozwiązań istotnych przy sprzedaży biletów on-line. Naszym klientom zawsze pomożemy i służymy informacją. Jako świeży projekt przepraszamy za ewentualne wpadki. Oczywiście mamy nadzieję, że ich nie będzie, a kupienie biletu i wybranie się na polecane przez nas eventy, będzie dla Was pięknym, na pewno wypełnionym śmiechem przeżyciem.

TYLKO STAND-UP!!!

Dla nas nie ma znaczenia wielkość miasta, czy lokalu, w którym odbędzie się wydarzenie. Zależy nam, aby w jednym miejscu zgromadzić największą grupę fanów stand-upu! Specjalizacją tego portalu są właśnie wydarzenia Stand-up Comedy i to na nich skupiamy uwagę. Na naszym portalu standupbilety.pl nie pojawią się wydarzenia motoryzacyjne czy kursy gotowania. Dołączając do newslettera możesz być przekonany, że trafisz u nas na zaproszenia związane z wydarzeniami stand- upowymi w całym kraju.

ZASIĘG

Zapewniamy promocję wydarzeń poprzez newsletter, wysyłany raz w tygodniu, dedykowany dla Twojego województwa. Bileteria obejmuje wszystkich organizatorów na terenie Polski, ale można również wyszukiwać wydarzeń po newsletterze do dedykowanego województwa. Oprócz wydarzeń stand-upowych nic nie trafi na Twoją skrzynkę. Nie wysyłamy zbędnego spamu.

LOGOWANIE
Newsletter wydarzeń

Zapisz się do informatora i odbieraj co dwa tygodnie aktualny repertuar na swojego maila.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną. Nie martw się też nie lubimy spamu dlatego dostaniesz od nas raz w miesiącu info o wydarzeniach w Twoim województwie.

Akceptuję regulamin


Partnerzy: