Stand-up w Plamie: Wojtek Pięta i Damian Skóra

Sobota

9

Luty 2019


Adres wydarzenia:

Pub Plama, Nowy Targ, Kościelna 7
woj. małopolskie Zobacz na mapie


Stand-up w Plamie: Wojtek Pięta i Damian Skóra

Organizator: Damian Skóra stand-up

09-02-2019, godz. 19:00(Sobota)

Nowy Targ

Pub PlamaKolejny stand-up w Plamie!

Tych dwóch możecie już kojarzyć. Byli u nas rok temu: jeden w roli gwiazdy wieczoru, drugi w roli prowadzącego. W sobotę 9 lutego pojawią się u nas ze swoimi nowymi programami! Czekają nas dwa sety nie słyszanych wcześniej żartów, które dojrzewały jeżdżąc po całym kraju i poza jego granicami.

Dla tych co nie znają kilka słów więcej:

Wojtek Pięta


Wystąpił na scenach
każdego z większych miast w Polsce oraz w telewizji w programie Kuby
Wojewódzkiego i Comedy Central. Finalista Antrakt Stand-up Festiwal 2016. Brał
udział w roastach: Tego Typa Mesa oraz Krzysztofa Skiby.
Gospodarz sceny
Stand-up Silesia, Stand-up Tarnów, a także krakowskich scen Stand-up w Zet Pe
Te oraz w Bakałarzu. Autor kanału w serwisie youtube oraz improwizator
sceniczny.

Tutaj fragment
starego programu Wojtka:
https://www.youtube.com/watch?v=RMgGgwAfkag

Damian Skóra


Osoba transwiekowa
- dziecko (czasem starzec) zamknięty w ciele młodego mężczyzny. W
ubiegłorocznym konkursie na najlepszego Damiana Skórę zajął II miejsce.
Nagradzany wielokrotnie za wybitne osiągnięcia w języku łacińskim oraz w
śpiewie niemym. Gdyby wcześniej zaczął robić stand-up pewnie wystąpiłbym w
programie „Kuba Wojewódzki”. Karierę przerwało głośne w mediach przyznanie się
do niekojarzenia połowy swoich znajomych na facebooku. Teraz wraca ze zdwojoną
siłą, aby wywoływać takie mocniejsze wypuszczenie powietrza nosem, a czasem
nawet śmiech.

Niedawno zdobył
główną nagrodę na festiwalu „Ludzik – one man show”. Członek krakowskiej grupy
Comedy Lab oraz Kraków Stand-Up Comedy gdzie udziela się także w języku
angielskim. Gospodarz i prowadzący kilku scen komediowych, a także aktywny
muzyk. Zdecydowany przeciwnik kibli z półką. Zna takie słowa jak
„predestynowany”, „onomastyka”, „omasta” oraz „przepraszam”, bo i zachować się
potrafi. Wiele innych też zna.

________

Data: 09.02, godzina 19:30

Miejsce: Pub Plama

Cena: 20 pln (przedsprzedaż on-line oraz na barze), 30 pln na bramce

Wybierz bilety

Przedsprzedaż. Cena: 20 zł


Faktura VAT:


W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu DotPay. Po wybraniu przycisku ZAPŁAĆ nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji. Potem aktywna będzie opcja wydrukowania biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Standupbilety.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane miejsca zostaną zwolnione!LOGOWANIE
Newsletter wydarzeń

Zapisz się do informatora i odbieraj co dwa tygodnie aktualny repertuar na swojego maila.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną. Nie martw się też nie lubimy spamu dlatego dostaniesz od nas raz w miesiącu info o wydarzeniach w Twoim województwie.

Akceptuję regulamin


Poznaj komików słuchając podcastu Gawła Fellgi

Gaweł Feliga występował w telewizji (po polsku i po angielsku), a regularnie występuje w klubach w całej Polsce. Bywa też w klubach w podzielonej Polsce, ale tam mniej osób przychodzi, bo część zawsze protestuje dobrą zabawę. Raz wystąpił na imprezie firmowej, w trakcie której prezes prawie udusił się śledziem. To ostatnie to nieprawda, choć wszyscy o tym marzyli. Gaweł jest twórcą audycji, podcastu komediowego Nagrałeś To?!, w którym rozmawia z komikami o życiu i innych żartach.

Nagrałeś To?! jest audycją / podcastem, w którym usłyszycie rozmowy o stand-upie, życiu i innych żartach. O komedii i wszystkim co do niej prowadzi – z komikami i nie tylko. Nowe odcinki (na tej stronie) zwykle co dwa tygodnie.
Obejrzyj polskie Late night Show, którego gospodarzem jest Michał Leja

Michał Leja - stand-uper, improwizator i gospodarz programu „Michał Leja Show”. Szturmem zdobył uznanie publiczności w całej Polsce oraz uznanie środowiska komediowego. Niecodzienne spojrzenie na świat, świetna interakcja z publicznością oraz otwartość na inne formy sprawiają, że każdy występ Michała to rozrywka na najwyższym poziomie. Współtworzył „Wszyscy na jednego. Roast ‘Diablo’ Włodarczyka” w telewizji TVN. Wystąpił w programie „Kuba Wojewódzki Show”, w „Comedy Club” na Comedy Central oraz dwukrotnie w „Tylko Dla Dorosłych” w TVP2.

Nagrał też swój 40 minutowy stand-upowy special dla Netflixa - największego serwisu VOD na świecie. Gospodarz scen stand-upowych w Krakowie i Rzeszowie. Twórca programu internetowego „Michał Leja Show”.

Michał Leja Show – połączenie zabawnych monologów, eksperymentalnych segmentów komediowych oraz wywiadów z niezwykłymi gośćmi
Blog Komik out - wejdź w głowę koszalińskiego komika

JACEK STRAMIK
Sporo w nim uczulenia na głupotę, bylejakość i miałkość. Do tego nieco charakterystycznego smutku i rozczarowania światem. Chętnie stosuje literacko skonstruowane zdania. Przez co buduje zupełnie inny klimat niż większość komików.
Jest współgospodarzem koszalińskiej sceny stand-upowej Darek i Jacek prezentują, gospodarzem poznańskiej sceny Komik out oraz autorem bloga pod tą samą nazwą.
Występował na 4 Gali Stand-up Comedy, Przystanku Woodstock 2016. Kilka razy gościł w telewizji (TVP2 "Tylko dla dorosłych", TVN "Kuba Wojewódzki", Comedy Central "Comedy Club"), a jeden z jego poprzednich programów można obejrzeć na Netflksie.
Poznaj szczegółowiej stand-up z Krzysztofem Sawczukiem


KRZYSZTOF SAWCZUK. Niedoszły doktor filozofii, wielbiciel egzystencjalizmu i fatalizmu. Doszedł do wniosku, że skoro on nie może to przynajmniej inni się pośmieją. W komedii nie stroni od najmocniejszych, ale też najbardziej przyziemnych tematów. Nic co ludzkie nie jest mu obce. Wysoki, przystojny, zmęczony. Członek Stand-up Warmia z Olsztyna.

Stand-up TEKA to program na serio o Stand-Up Comedy. Zaprasza i opowiada Krzysztof Sawczuk.

Oglądaj komików online z 20 stand-upów
Oglądaj komików z festiwalu komedia SZPAK
Szwęd-uper
Tomasz Kwiatkowski - komik pochodzący z niedużego miasta Grudziądz na północy kraju, który jednak niemal całe swoje dotychczasowe dorosłe życie związał z Poznaniem. Rodzinne miasto odbiło się na nim w szczególny sposób - obserwując codziennie to smutne miasto, sam wyzbył się pogoni za sukcesem czy większości materialnych potrzeb. Oswojony z porażką, zaskoczony jest tylko tym, że ludzie się jeszcze czemuś dziwią. Jest to człowiek, który jest w stanie zrozumieć niemal każdy punkt widzenia, co nie znaczy oczywiście, że ma zamiar go podzielać i w taki też sposób pisze swoją komedię. Może i nie jakoś specjalnie górnolotną, ale oddającą dokładnie to jakie Tomek ma problemy i jak sobie z nimi radzi.

Blog "Komik w podróży" to zapis rozlicznych przygód i przemyśleń związanych z byciem w nieustającej tułaczce, która nie jest w żaden sposób "wycieczkowaniem". Są to podróże służbowe, a że częścią obowiązków jest pobyt na mieście do białego rana, liczne przygody z najróżniejszą maścią ludzi i stawianie siebie w wiecznej pozycji zagrożenia zdrowia, to zupełnie inna sprawa. Kwiatkowski nie ubiera się w sztuczne szaty sędziego czy intelektualisty. Jest byłym barmanem, któremu nie udało się skończyć studiów, ale liznął trochę jakiejś literatury. Nie obrzuca nikogo błotem, ponieważ sam jest dość krytyczny wobec samego siebie i środowiska w jakie się wdał, o czym to właśnie będzie traktował na blogu. Mimo to, czuć od niego wrażliwością i próbą zrozumienia każdego.
Partnerzy: