Rafał Sumowski + goście | Testy nowego programu

Czwartek

29

Lipiec 2021


Adres wydarzenia:

Centralna Spółdzielnia Komediowa, Warszawa, ul. Żurawia 22
woj. mazowieckie Zobacz na mapie


Rafał Sumowski + goście | Testy nowego programu

Organizator: Stand-up No Limits

29-07-2021, godz. 20:00(Czwartek)

Warszawa

Centralna Spółdzielnia KomediowaNadszedł czas, że jeden z ciekawszych komików, który jeździł ze swoim programem na supporty z Grzegorzem Dolniakiem i Katarzyną Piasecką, przygotowuje kolejny program. Wcześniejszy o nazwie "Wolność Słowa"(https://www.youtube.com/watch?v=AF5EQn_Dczk) można znaleźć na yt. Tym razem pierwsze testy i jednocześnie przedprzedprzed premiera odbędzie się w Centeum Warszawy w Centralnej Spółdzielni Komediowej. Można wiele napisać o Rafale, ale najlepiej przedstawia się sam opisem z niespodzianką poniżej. 😉
Rafał Sumowski - dziecko stanu wojennego. Występami próbuję chociaż odrobinę ulżyć swoim frustracjom. Przeważnie nieskutecznie. Prowadził scenę stand-upową w Radomiu. Ogromnym szacunkiem darzy tych nielicznych, wytrwałych i wnikliwych, którzy czytają jego opis, odwdzięczając się za to, pozbawionymi sensu, rozwlekłymi zdaniami wielokrotnie złożonymi, w tym czasie w lesie panował smok.
Podczas wydarzenia pojawią się goście na scenie… 😎 nie ma co spoilerowac, ale będzie to bardzo przyjemny komediowy wieczór.
Do zobaczenia z miłośnikami ciężkiej pracy nad materiałem, to dzięki Wam Rafał Sumowski będzie wiedział czy jeszcze ma pracować nad nowym materiałem czy program jest tak dobry, że warto podnieść cenę biletów do 25 zł. Tymczasem na testy zapraszamy w cenie biletu 15 zł. Rafał Pamięta komunę, a wiec nie wzruszycie nas jak ustawicie się w kolejce po bilety 😃
Do zobaczenia
Start 20:00
Zapraszamy jednak nastroić się do Baru od godziny 19 :00
Organizator
Stand-up No Limits
Agencja Stand-up Comedy

 

--------------------------
* Zakaz nagrywania występów.
* Występ dla osób powyżej 18. roku życia.
* Osoby przeszkadzające będą wyproszone z imprezy bez możliwości ubiegania się o zwrot za bilety. * W czasie wydarzenia uczestnicy zobowiązani są do zakrywania ust, nosa oraz do zachowania dystansu społecznego, a przed wejściem na teren wydarzenia do dezynfekcji rąk.
* Uczestnik ma obowiązek samodzielnego wyposażenia się w materiały ochrony osobistej służące do zakrywania ust i nosa.
* Kupując bilet uczestnik akceptuje klauzule dot. ochrony danych osobowych, umożliwiające Organizatorowi udostępnienie Głównemu Inspektoratowi Sanitarnemu i służbom porządkowym danych osobowych podanych przy zakupie biletów.

-------------------------- * Zakaz nagrywania występów. * Występ dla osób powyżej 18. roku życia. * Osoby przeszkadzające będą wyproszone z imprezy bez możliwości ubiegania się o zwrot za bilety.

Czytaj więcej na: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/58892/Krak%C3%B3w/Micha%C5%82+Kutek/
-------------------------- * Zakaz nagrywania występów. * Występ dla osób powyżej 18. roku życia. * Osoby przeszkadzające będą wyproszone z imprezy bez możliwości ubiegania się o zwrot za bilety.

Czytaj więcej na: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/58892/Krak%C3%B3w/Micha%C5%82+Kutek/
-------------------------- * Zakaz nagrywania występów. * Występ dla osób powyżej 18. roku życia. * Osoby przeszkadzające będą wyproszone z imprezy bez możliwości ubiegania się o zwrot za bilety.

Czytaj więcej na: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/58892/Krak%C3%B3w/Micha%C5%82+Kutek/

Wybierz bilety

miejsca nienumerowane. Cena: 15 zł


Faktura VAT:


W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu DotPay. Po wybraniu przycisku ZAPŁAĆ nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji. Potem aktywna będzie opcja wydrukowania biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Standupbilety.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane miejsca zostaną zwolnione!LOGOWANIE
Newsletter wydarzeń

Zapisz się do informatora i odbieraj co dwa tygodnie aktualny repertuar na swojego maila.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną. Nie martw się też nie lubimy spamu dlatego dostaniesz od nas raz w miesiącu info o wydarzeniach w Twoim województwie.

Akceptuję regulamin


Poznaj komików słuchając podcastu Gawła Fellgi

Gaweł Feliga występował w telewizji (po polsku i po angielsku), a regularnie występuje w klubach w całej Polsce. Bywa też w klubach w podzielonej Polsce, ale tam mniej osób przychodzi, bo część zawsze protestuje dobrą zabawę. Raz wystąpił na imprezie firmowej, w trakcie której prezes prawie udusił się śledziem. To ostatnie to nieprawda, choć wszyscy o tym marzyli. Gaweł jest twórcą audycji, podcastu komediowego Nagrałeś To?!, w którym rozmawia z komikami o życiu i innych żartach.

Nagrałeś To?! jest audycją / podcastem, w którym usłyszycie rozmowy o stand-upie, życiu i innych żartach. O komedii i wszystkim co do niej prowadzi – z komikami i nie tylko. Nowe odcinki (na tej stronie) zwykle co dwa tygodnie.
Obejrzyj polskie Late night Show, którego gospodarzem jest Michał Leja

Michał Leja - stand-uper, improwizator i gospodarz programu „Michał Leja Show”. Szturmem zdobył uznanie publiczności w całej Polsce oraz uznanie środowiska komediowego. Niecodzienne spojrzenie na świat, świetna interakcja z publicznością oraz otwartość na inne formy sprawiają, że każdy występ Michała to rozrywka na najwyższym poziomie. Współtworzył „Wszyscy na jednego. Roast ‘Diablo’ Włodarczyka” w telewizji TVN. Wystąpił w programie „Kuba Wojewódzki Show”, w „Comedy Club” na Comedy Central oraz dwukrotnie w „Tylko Dla Dorosłych” w TVP2.

Nagrał też swój 40 minutowy stand-upowy special dla Netflixa - największego serwisu VOD na świecie. Gospodarz scen stand-upowych w Krakowie i Rzeszowie. Twórca programu internetowego „Michał Leja Show”.

Michał Leja Show – połączenie zabawnych monologów, eksperymentalnych segmentów komediowych oraz wywiadów z niezwykłymi gośćmi
Blog Komik out - wejdź w głowę koszalińskiego komika

JACEK STRAMIK
Sporo w nim uczulenia na głupotę, bylejakość i miałkość. Do tego nieco charakterystycznego smutku i rozczarowania światem. Chętnie stosuje literacko skonstruowane zdania. Przez co buduje zupełnie inny klimat niż większość komików.
Jest współgospodarzem koszalińskiej sceny stand-upowej Darek i Jacek prezentują, gospodarzem poznańskiej sceny Komik out oraz autorem bloga pod tą samą nazwą.
Występował na 4 Gali Stand-up Comedy, Przystanku Woodstock 2016. Kilka razy gościł w telewizji (TVP2 "Tylko dla dorosłych", TVN "Kuba Wojewódzki", Comedy Central "Comedy Club"), a jeden z jego poprzednich programów można obejrzeć na Netflksie.
Poznaj szczegółowiej stand-up z Krzysztofem Sawczukiem


KRZYSZTOF SAWCZUK. Niedoszły doktor filozofii, wielbiciel egzystencjalizmu i fatalizmu. Doszedł do wniosku, że skoro on nie może to przynajmniej inni się pośmieją. W komedii nie stroni od najmocniejszych, ale też najbardziej przyziemnych tematów. Nic co ludzkie nie jest mu obce. Wysoki, przystojny, zmęczony. Członek Stand-up Warmia z Olsztyna.

Stand-up TEKA to program na serio o Stand-Up Comedy. Zaprasza i opowiada Krzysztof Sawczuk.

Oglądaj komików online z 20 stand-upów
Oglądaj komików z festiwalu komedia SZPAK
Szwęd-uper
Tomasz Kwiatkowski - komik pochodzący z niedużego miasta Grudziądz na północy kraju, który jednak niemal całe swoje dotychczasowe dorosłe życie związał z Poznaniem. Rodzinne miasto odbiło się na nim w szczególny sposób - obserwując codziennie to smutne miasto, sam wyzbył się pogoni za sukcesem czy większości materialnych potrzeb. Oswojony z porażką, zaskoczony jest tylko tym, że ludzie się jeszcze czemuś dziwią. Jest to człowiek, który jest w stanie zrozumieć niemal każdy punkt widzenia, co nie znaczy oczywiście, że ma zamiar go podzielać i w taki też sposób pisze swoją komedię. Może i nie jakoś specjalnie górnolotną, ale oddającą dokładnie to jakie Tomek ma problemy i jak sobie z nimi radzi.

Blog "Komik w podróży" to zapis rozlicznych przygód i przemyśleń związanych z byciem w nieustającej tułaczce, która nie jest w żaden sposób "wycieczkowaniem". Są to podróże służbowe, a że częścią obowiązków jest pobyt na mieście do białego rana, liczne przygody z najróżniejszą maścią ludzi i stawianie siebie w wiecznej pozycji zagrożenia zdrowia, to zupełnie inna sprawa. Kwiatkowski nie ubiera się w sztuczne szaty sędziego czy intelektualisty. Jest byłym barmanem, któremu nie udało się skończyć studiów, ale liznął trochę jakiejś literatury. Nie obrzuca nikogo błotem, ponieważ sam jest dość krytyczny wobec samego siebie i środowiska w jakie się wdał, o czym to właśnie będzie traktował na blogu. Mimo to, czuć od niego wrażliwością i próbą zrozumienia każdego.
Partnerzy: