Polski Festiwal Stand-upu | Wieczór 3.

Niedziela

9

Sierpień 2020


Adres wydarzenia:

Klub Komediowy Puenta, Warszawa, ul. Kolejowa 8/10
woj. mazowieckie Zobacz na mapie


Polski Festiwal Stand-upu | Wieczór 3.

Organizator: Stand-up No Limits

09-08-2020, godz. 20:00(Niedziela)

Warszawa

Klub Komediowy PuentaCześć, witajcie!

☀️☀️☀️ Lato! Jak lato to festiwal, jak festiwal to Polski Festiwal Stand-upu.

💣 3 dni sierpnia zamienią Warszawę w stolicę stand-upu. W tym roku przygotowaliśmy dla Was zajebiste atrakcje i zaprosiliśmy całe środowisko komików do Klubu Komediowego Puenta. To wszystko po to, by wspólnie z Wami stworzyć niezwykłe 3 noce, przeplatane żartami, muzyką, jedzeniem i rozmową w kuluarach.

* 6 sierpnia - Before przed Festiwalem - Cienqi Stand-up / Klub Komediowy Puenta / start 20:30

* 7 sierpnia / start 18:00 / Local na Mokotowie, Centralna Spółdzielnia Komediowa - Próbki Stand-upu (dostępne ostatnie bilety!)

#Wieczór1: Oto pierwsza tajemnica festiwalowa: "10 z 10"! Na scenie pojawi się 10 komików którzy mają potencjał, by zostać zapamiętani nie tylko tej nocy. Każdy z nich będzie miał swoje 10 minut. Masz możliwość zasiąść na widowni i cieszyć się tym wyjątkowym wieczorem (a może i całym weekendem - sprawdź opcję karnetu to zaoszczędzisz na piwo ;)) to zapraszamy do zakupu biletów. :) Cały wieczór poprowadzi SZAKALINIO, czyli komik, a przede wszystkim niezwykły człowiek Rafał Banaś. Ponieważ jest to piątek nie może zabraknąć również after party :D

👉 After party / od 22:00 / #silentdisco

#Wieczór2: "Bardzo Dziwne Wakacje" czyli Stand-up Online w wersji Offline. Tego dnia będzie mocny zastrzyk różnorodności ponieważ na scenie zobaczycie Klasyczny stand-up, segmenty komediowe, Prawdomówor, Roast Me i wiele wiele innych kultowych rzeczy znanych z cyklu Stand-up Online! W roli gospodarzy: Piotrek Szumowski, Bartosz Zalewski i Jasiek Borkowski. Podczas tego wieczoru czekają na Was również inne atrakcje, które poznacie już niedługo, nie zabraknie też afterparty! :D

👉 After party / od ok. 23:00 / zagrają Bartosz Zalewski, Juliusz Sipika, Maks Padalak

#Wieczór3: III wieczór festiwalowych zmagań to finał Ligi Roast Battle No Limits. "Ostre żarty" bez hamulców kierowane w stronę oponentów, które oceniać będzie jury w składzie: Mieszko Minkiewicz, Sebastian Rejent, Piotrek Szumowski i Rafał Banaś. A wszystko to o tytuł Mistrza Ligi Roast Battle No Limits. Całość poprowadzą Tomasz Kwiatkowski i Arkadiusz Jaksa Jakszewicz, którzy na przełomie dwóch ostatnich lat byli gospodarzami tych zacnych wieczorów.


Zapraszamy fanów i laików na coroczną ucztę komediową!


Bilety WYPRZEDANE

https://standupbilety.pl/szukaj?q=polski+festiwal+stand-upu
https://www.kupbilecik.pl/szukaj/?q=Polski+Festiwal+Stand-upu&qw=

🌇 KTO WYSTĄPI :

Wieczór III:
+ goście:
Karol Kopiec
Wojtek Pięta

FINAŁ LIGII ROAST BATTLE

Jury - Mieszko Minkiewicz (zwycięzca Ligi Roast Battle 2019), Sebastian Rejent, Piotrek Szumowski, Rafał Banaś

Uczestnicy - Tomek Machnicki, Adam Gajda, Arek Cyktor, Łukasz Wolski, David Mbeda Ndege, Filip Puzyr, Paulina Potocka, Zbychu Grabowski

GDZIE – Warszawa, Klub Komediowy Puenta

TERMIN: 9 SIERPNIA (ND)

GODZINA: 20:00 – 23:00 + After Party

 

* Wydarzenie przeznaczone dla widzów pełnoletnich.
** Zabrania się nagrywania wieczoru.
*** Osoby przeszkadzające zostaną wyproszone z imprezy bez możliwości ubiegania się o zwrot należności za bilety.
--------------------------------------------------------------------
W związku ze stanem epidemii w Polsce kupując bilet akceptujesz następujące wytyczne:
+ Uczestnik ma obowiązek samodzielnego wyposażenia się w materiały ochrony osobistej służące do zakrywania ust i nosa.
+ Kupując bilet uczestnik równoznacznie składa oświadczenie, że nie jest chory na COVID-19, nie przebywa na kwarantannie, nie ma kontaktu z osobami chorymi oraz jeżeli wystąpią u niego objawy choroby nie weźmie udziału w wydarzeniu i poinformuje o tym organizatora.
+ Kupując bilet uczestnik akceptuje klauzule dot. ochrony danych osobowych, umożliwiające Organizatorowi udostępnienie Głównemu Inspektoratowi Sanitarnemu i służbom porządkowym danych osobowych podanych przy zakupie biletów.


Bilety już wkrótce będą dostępne. Sprawdź później! Lub zostaw swój email i to my poinformujemy Cię o tym niezwłocznie. Szanujemy naszych fanów, więc nie przesyłamy spamu, na maila dostaniesz tylko i wyłącznie informację o występach komików w zaznaczonym przez Ciebie województwie!
LOGOWANIE
Newsletter wydarzeń

Zapisz się do informatora i odbieraj co dwa tygodnie aktualny repertuar na swojego maila.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną. Nie martw się też nie lubimy spamu dlatego dostaniesz od nas raz w miesiącu info o wydarzeniach w Twoim województwie.

Akceptuję regulamin


Poznaj komików słuchając podcastu Gawła Fellgi

Gaweł Feliga występował w telewizji (po polsku i po angielsku), a regularnie występuje w klubach w całej Polsce. Bywa też w klubach w podzielonej Polsce, ale tam mniej osób przychodzi, bo część zawsze protestuje dobrą zabawę. Raz wystąpił na imprezie firmowej, w trakcie której prezes prawie udusił się śledziem. To ostatnie to nieprawda, choć wszyscy o tym marzyli. Gaweł jest twórcą audycji, podcastu komediowego Nagrałeś To?!, w którym rozmawia z komikami o życiu i innych żartach.

Nagrałeś To?! jest audycją / podcastem, w którym usłyszycie rozmowy o stand-upie, życiu i innych żartach. O komedii i wszystkim co do niej prowadzi – z komikami i nie tylko. Nowe odcinki (na tej stronie) zwykle co dwa tygodnie.
Obejrzyj polskie Late night Show, którego gospodarzem jest Michał Leja

Michał Leja - stand-uper, improwizator i gospodarz programu „Michał Leja Show”. Szturmem zdobył uznanie publiczności w całej Polsce oraz uznanie środowiska komediowego. Niecodzienne spojrzenie na świat, świetna interakcja z publicznością oraz otwartość na inne formy sprawiają, że każdy występ Michała to rozrywka na najwyższym poziomie. Współtworzył „Wszyscy na jednego. Roast ‘Diablo’ Włodarczyka” w telewizji TVN. Wystąpił w programie „Kuba Wojewódzki Show”, w „Comedy Club” na Comedy Central oraz dwukrotnie w „Tylko Dla Dorosłych” w TVP2.

Nagrał też swój 40 minutowy stand-upowy special dla Netflixa - największego serwisu VOD na świecie. Gospodarz scen stand-upowych w Krakowie i Rzeszowie. Twórca programu internetowego „Michał Leja Show”.

Michał Leja Show – połączenie zabawnych monologów, eksperymentalnych segmentów komediowych oraz wywiadów z niezwykłymi gośćmi
Blog Komik out - wejdź w głowę koszalińskiego komika

JACEK STRAMIK
Sporo w nim uczulenia na głupotę, bylejakość i miałkość. Do tego nieco charakterystycznego smutku i rozczarowania światem. Chętnie stosuje literacko skonstruowane zdania. Przez co buduje zupełnie inny klimat niż większość komików.
Jest współgospodarzem koszalińskiej sceny stand-upowej Darek i Jacek prezentują, gospodarzem poznańskiej sceny Komik out oraz autorem bloga pod tą samą nazwą.
Występował na 4 Gali Stand-up Comedy, Przystanku Woodstock 2016. Kilka razy gościł w telewizji (TVP2 "Tylko dla dorosłych", TVN "Kuba Wojewódzki", Comedy Central "Comedy Club"), a jeden z jego poprzednich programów można obejrzeć na Netflksie.
Poznaj szczegółowiej stand-up z Krzysztofem Sawczukiem


KRZYSZTOF SAWCZUK. Niedoszły doktor filozofii, wielbiciel egzystencjalizmu i fatalizmu. Doszedł do wniosku, że skoro on nie może to przynajmniej inni się pośmieją. W komedii nie stroni od najmocniejszych, ale też najbardziej przyziemnych tematów. Nic co ludzkie nie jest mu obce. Wysoki, przystojny, zmęczony. Członek Stand-up Warmia z Olsztyna.

Stand-up TEKA to program na serio o Stand-Up Comedy. Zaprasza i opowiada Krzysztof Sawczuk.

Oglądaj komików online z 20 stand-upów
Oglądaj komików z festiwalu komedia SZPAK
Szwęd-uper
Tomasz Kwiatkowski - komik pochodzący z niedużego miasta Grudziądz na północy kraju, który jednak niemal całe swoje dotychczasowe dorosłe życie związał z Poznaniem. Rodzinne miasto odbiło się na nim w szczególny sposób - obserwując codziennie to smutne miasto, sam wyzbył się pogoni za sukcesem czy większości materialnych potrzeb. Oswojony z porażką, zaskoczony jest tylko tym, że ludzie się jeszcze czemuś dziwią. Jest to człowiek, który jest w stanie zrozumieć niemal każdy punkt widzenia, co nie znaczy oczywiście, że ma zamiar go podzielać i w taki też sposób pisze swoją komedię. Może i nie jakoś specjalnie górnolotną, ale oddającą dokładnie to jakie Tomek ma problemy i jak sobie z nimi radzi.

Blog "Komik w podróży" to zapis rozlicznych przygód i przemyśleń związanych z byciem w nieustającej tułaczce, która nie jest w żaden sposób "wycieczkowaniem". Są to podróże służbowe, a że częścią obowiązków jest pobyt na mieście do białego rana, liczne przygody z najróżniejszą maścią ludzi i stawianie siebie w wiecznej pozycji zagrożenia zdrowia, to zupełnie inna sprawa. Kwiatkowski nie ubiera się w sztuczne szaty sędziego czy intelektualisty. Jest byłym barmanem, któremu nie udało się skończyć studiów, ale liznął trochę jakiejś literatury. Nie obrzuca nikogo błotem, ponieważ sam jest dość krytyczny wobec samego siebie i środowiska w jakie się wdał, o czym to właśnie będzie traktował na blogu. Mimo to, czuć od niego wrażliwością i próbą zrozumienia każdego.
Partnerzy: