(opublikowano: 2018-10-31 11:50)

Komik Tygodnia - Ola Petrus

aut. Tomasz KwiatkowskiTo ciekawy przypadek na polskiej scenie, ponieważ Ola w szczególny sposób, bez ustanku i na bieżąco musi się wykazywać dużo luźniejszym stosunkiem do samej siebie, niż może tego nawet oczekiwać od innych, co nie jest łatwe w czasach, gdy ludzie mają problem z zachowaniem jakichkolwiek granic. Jako reprezentantka dwóch mniejszościowych grup w polskim stand-upie, radzi sobie bardzo dobrze z presją nastawioną na oba czynniki, czyniąc z nich swoje atuty i broń. Co bardzo fajne - jest osobą, która niewiele różni się od siebie sceniczną a pozasceniczną.

Jest to dość złośliwa baba, jeśli mam być szczery. I bardzo dobrze, powinna taka być, bo to nadaje pazur zarówno jej towarzystwu jak i komedii. Oprócz tego niemal ciągle roześmiana, energiczna i bardzo ambitnie podchodząca do tego, kim może się stać. Większość z nas powinna ją brać sobie za przykład w kwestii przeciwności losu, z którymi już nie za bardzo można coś zrobić, więc przestaje się je rozpatrywać w takich kategoriach.

LOGOWANIE
Newsletter wydarzeń

Zapisz się do informatora i odbieraj co dwa tygodnie aktualny repertuar na swojego maila.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną. Nie martw się też nie lubimy spamu dlatego dostaniesz od nas raz w miesiącu info o wydarzeniach w Twoim województwie.

Akceptuję regulamin


Partnerzy: