(opublikowano: 2018-10-23 15:39)

Komik Tygodnia - Piotrek Szumowski

autor: Tomasz KwiatkowskiPiotrek Szumowski - jest to chyba najbardziej rozczulająca mnie osoba ze wszystkich stand-uperów jakich znam. Mimo, że zwiedził cały świat, widział już chyba wszystkie kultury i rodzaje ludzi, mimo jakże młodego wieku, to ciągle nawet pobudka wydaje się dla niego niespodzianką. Piotr podchodzi do rzeczy, które go otaczają z dziecinną wręcz ciekawością, pytając co, po co i dlaczego. Uwierzcie mi jak powiem, że czasami nie można na własne uszy usłyszeć, że jakieś pytanie padło z ust dorosłego faceta.

Jeden z najśmieszniejszych na scenie, właśnie w ten naturszczykowy, naturalny sposób. Piotr na scenę musiał “jedynie” wynieść siebie. Niczego nie podrasowywać, niczego nie zmieniać. I tak zrobił, pokazał całego siebie, w całej swojej uroczej i uczciwej odsłonie człowieka, który nie wszystko rozumie. W zasadzie to całej kolorowej gammy spraw nie rozumie, ale jego próby dojścia do sedna sprawy i istoty rzeczy podczas występu są przekomicznym wydarzeniem, na które warto zabrać całą rodzinę.

LOGOWANIE
Newsletter wydarzeń

Zapisz się do informatora i odbieraj co dwa tygodnie aktualny repertuar na swojego maila.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną. Nie martw się też nie lubimy spamu dlatego dostaniesz od nas raz w miesiącu info o wydarzeniach w Twoim województwie.

Akceptuję regulamin


Partnerzy: