(opublikowano: 2019-04-12 17:29)

Komik Tygodnia - Mieszko Minkiewicz

aut. Tomasz KwiatkowskiMieszko Minkiewicz - nasz świeżo upieczony Warszawiak z Podlasia, który z chęcią da dla Ciebie dobrą komedię. Mieszko, posiadający kabaretową proweniencję, z sukcesami zwalcza stereotypy o kabareciarzu, który wziął się za stand-up. Poczciwy, szczery w tym co robi, czerpie z poprzednich zajęć możliwie najlepsze rzeczy, dzięki czemu na scenie zachowuje się tak naturalnie, jak tylko się da. Mieszko lubi przeanalizować dosyć głęboko temat z jakiego żartuje, odnajdując kolejne żarty. Nie bez powodu jest laureatem licznych festiwali i konkursów (z takich większych to warto nadmienić szczecińskiego SZPAK-a), jego bujna, lwia wręcz grzywa, zapada widzom w pamięć. Dobrze jest być zabawnym, ale jeśli do tego posiada się tak silnie charakterystyczną cechę, no to już w ogóle super.

Co dla mnie ważne, dzięki Mieszkowi mogę przeciętnie pić za 300zł więcej w miesiącu, ponieważ niemal każdorazowo, gdy jestem w Warszawie, ten wielkoduszny człowiek udostępnia mi kanapę. Niechże to będzie jego charakterystyka, że kogoś takiego jak mnie, jest w stanie tak często znosić.

LOGOWANIE
Newsletter wydarzeń

Zapisz się do informatora i odbieraj co dwa tygodnie aktualny repertuar na swojego maila.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną. Nie martw się też nie lubimy spamu dlatego dostaniesz od nas raz w miesiącu info o wydarzeniach w Twoim województwie.

Akceptuję regulamin


Partnerzy: