(opublikowano: 2019-02-27 14:42)

Komik Tygodnia - Karol Kopiec

aut. Tomasz KwiatkowskiKarol Kopiec - ancymon z innego świata. Totalnie odklejony od tego, do czego przyzwyczaiła nas codzienność. Może inaczej, on funkcjonuje w naszej rzeczywistości, ale takiej przesuniętej o jakieś dwa - trzy centymetry. Ciężko powiedzieć, jakoby Karol wyprzedzał nas ze swoimi myślami, myślę raczej, że one po prostu wędrują innymi ścieżkami i nie zmierzają w tym kierunku co nasze. One zmierzają we wszystkich kierunkach jednocześnie. To wszystko przekłada się na charakterystyczną tylko dla niego komedię, jaką robi. Bo Pan Kopiec jest niepowtarzalny na skalę kraju, a może i kontynentu. Abstrakcyjna, lekko wręcz eteryczna, czasami ma się wrażenie, że nawet poza kontrolą samego Karola.

Prywatnie zaś zawsze gotowy aby pomóc, okrutnie wręcz życzliwy człowiek. Aż chciałoby się żerować na jego dobroci, ale jest jej go w nim tyle, że się nie ma serca tego zrobić. Bardzo dobra duszyczka, jeśli ktoś wierzy w takie bzdety. Jak na ten przykład Karol w totalną biologię.

LOGOWANIE
Newsletter wydarzeń

Zapisz się do informatora i odbieraj co dwa tygodnie aktualny repertuar na swojego maila.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną. Nie martw się też nie lubimy spamu dlatego dostaniesz od nas raz w miesiącu info o wydarzeniach w Twoim województwie.

Akceptuję regulamin


Partnerzy: