(opublikowano: 2019-02-22 15:14)

Komik Tygodnia - Tomek Kołecki

aut. Tomasz KwiatkowskiTomek Kołecki - ciągle dzierżący tytuł najmłodszego profesjonalnie działającego komika w Polsce. Zwany również Najmłodszym Człowiekiem na Świecie, co mnie osobiście bawi setnie i nigdy nie przestanie. O Tomku, gdy szykowałem materiały na organizowane przez siebie imprezy, zawsze pisałem i nadal tak uważam, że bardzo skutecznie łączy naszą melancholię na temat młodości ze swoim, tym młodością rozczarowaniem. Skutecznie wytyka absurdy z jakimi przychodzi się mierzyć młodym ludziom, których edukacja w najmniejszym stopniu nie przygotowuje na samodzielne życie poza domem.

Sam Tomek jest dość charakterystycznym przedstawicielem swojego pokolenia - idzie przez życie przebojem, raczej bez lęku, przekonany mocno o tym, że jest dla niego miejsce wśród gwiazd. Wszyscy inni zdają się mu zaś wierzyć, bo ciężko się oprzeć jego scenicznej charyzmie. Nie chcę powiedzieć, że porywa za sobą tłumy, ale na pewno wszyscy czekamy na to, żeby zobaczyć co z tego wszystkiego wyniknie.

 

LOGOWANIE
Newsletter wydarzeń

Zapisz się do informatora i odbieraj co dwa tygodnie aktualny repertuar na swojego maila.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną. Nie martw się też nie lubimy spamu dlatego dostaniesz od nas raz w miesiącu info o wydarzeniach w Twoim województwie.

Akceptuję regulamin


Partnerzy: