(opublikowano: 2019-02-11 16:15)

Komik Tygodnia - Gaweł Feliga

aut. Tomasz KwiatkowskiGaweł Feliga - nie chcę powiedzieć, że nasuwa mi on skojarzenie z Cichym Bobem, ale chyba jednak tak jest. Gaweł, to człek raczej wycofany, taki stereotypowy przykład introwertyka. Muszę zaufać, że zrozumiecie, o co mi chodzi, gdy jest to według mnie przykład introwertyka powierzchownego. Nie jest to może najbardziej imprezowy typ człowieka na świecie, ale też na pewno nie jest siermięgą, która stoi w kącie nie potrafiąc się do nikogo odezwać. Dobry typ, po prostu. Charakteryzują go żarciki o raczej ostrych krawędziach, opowiadane w celowo zaniżonym tempie, co w mojej opinii podbija efekt i nadaje mu lekko przerażającej nutki. Swoboda z jaką Gaweł wszystko mówi, sprawia zaś, że człowiek poddaje w wątpliwość jego kondycję psychiczną. Czy słusznie? Historia to oceni.

Twórca chyba na chwilę obecną jedynego, stabilnie działającego podcastu, w którym możecie posłuchać dwugodzinnych rozmów z wieloma polskimi stand-uperami. [Nagrałeś to?!]

LOGOWANIE
Newsletter wydarzeń

Zapisz się do informatora i odbieraj co dwa tygodnie aktualny repertuar na swojego maila.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną. Nie martw się też nie lubimy spamu dlatego dostaniesz od nas raz w miesiącu info o wydarzeniach w Twoim województwie.

Akceptuję regulamin


Partnerzy: