(opublikowano: 2019-01-29 16:11)

Komik Tygodnia - Rafał Banaś

aut. Tomasz KwiatkowskiRafał Banaś - raz w życiu znalazłem się w sytuacji, że wziąłem telefon do ręki i napisałem do Rafała SMS-a o treści: “Właśnie mijałem typa wyższego od Ciebie. Bez beki.”

Bez beki, jaki on jest wielki. Znam lokale, które miałyby problem, żeby go pomieścić, a na pewno kilka razy byłem świadkiem jak światło było ustawiane specjalnie pod Rafała. No i dobrze, że jest taki wysoki, bo gdzieś trzeba pomieścić te pokłady zajebistego poczucia humoru. Lekko abstrakcyjny, lekko agresywny. Eks-nauczyciel, więc nic dziwnego, że chodzi nieco wytrącony z równowagi. Rafał dużo gra mimiką, akcentowaniem wypowiedzi, rozważaniem “co by było gdyby” i należy do tej tej części komików, którzy lubią się trochę poużalać nad swoim losem i głupotą innych. No i nic dziwnego, to mądry facet jest. No, ale na ulicy bym go nie poznał, ma absolutnie twarz everymana. A szkoda, bo to fajny kolega.

LOGOWANIE
Newsletter wydarzeń

Zapisz się do informatora i odbieraj co dwa tygodnie aktualny repertuar na swojego maila.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną. Nie martw się też nie lubimy spamu dlatego dostaniesz od nas raz w miesiącu info o wydarzeniach w Twoim województwie.

Akceptuję regulamin


Partnerzy: