(opublikowano: 2019-01-18 11:54)

Komik Tygodnia - Piotr Zola Szulowski

aut. Tomasz KwiatkowskiPiotr Zola Szulowski - jeden z moich ulubionych posiadaczy rodziny, bo ciągle można z nim porozmawiać o czymś innym, niż syn, czy żona, nie to co moja siostra, ona to w kółko tylko o mojej siostrzenicy. Nie będziemy jednak roztrząsać moich rodzinnych problemów, a skupimy się na tym, jaką zajebistą mordeczką jest Piotrek. Zawsze pomocny, dobry chłopaczyna z bloków. Jeden z przedstawicieli tzw. Ojców, a ponieważ wszyscy mamy tendencję do wyciągania swojego życia na scenę, również Piotr to robi. Ma ten człowiek o czym opowiadać, ponieważ pomimo bycia elementem składu tego zespołu, jakim jest rodzina, Zola nie stroni od dobrej zabawy. Na szczęście nie ma w nim skłonności do przesady, a jego żona to dobra kobieta, co daje nam w efekcie bardzo przyjemny i zabawny wgląd w jego życie poza sceną.

Piotrek jest dla mnie bardzo ważny, bo kiedyś zaprosił mnie (tak naprawdę nawet nie mnie, tylko Sochę, ale powiedział Mateuszowi, że może mnie wziąć ze sobą), na wieczór kawalerski swojego kolegi i pojechałem, i spędziłem weekend życia nad morzem.

LOGOWANIE
Newsletter wydarzeń

Zapisz się do informatora i odbieraj co dwa tygodnie aktualny repertuar na swojego maila.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną. Nie martw się też nie lubimy spamu dlatego dostaniesz od nas raz w miesiącu info o wydarzeniach w Twoim województwie.

Akceptuję regulamin


Partnerzy: