(opublikowano: 2019-01-08 16:40)

Komik Tygodnia - Michał Leja

aut. Tomasz KwiatkowskiMichał Leja - czyli Człowiek, Którego Nie Zatrzymało Nawet Podkarpacie. Działający prężnie na scenie stand-upowej, nie ogranicza się tylko do niej. Wraz z Wiolką Walaszczyk i Małgosią Różalską, które tworzą genialny duet improwizatorski Abordaż, można często przyłapać Michała na kolaboracji z impro, która wychodzi mu naturalnie. Na chwilę obecną jest przez niego prowadzony jedyny chyba sensowny Late Show z Polsce, który póki co, jest poza mainstreamem, ale mimo to cieszy się dużą i ciągle rosnącą popularnością - Michał Leja Show.

W swojej komedii porusza tematy jemu bliskie i mocno osobiste - wychowanie dziecka, rodzinę, to jak życie w naszym kraju wpływa na artystę, który próbuje ze wszystkich sił zachować zdrowy rozsądek i cierpliwość, ale traci ją w zderzeni z falą współczesnych idiotów jak antyszczepionkowcy, którzy zagrażają jego córce czy płaskoziemcy, którzy zagrają ogólnie przyjętej normalności.

Choć Michała znam raczej powierzchownie, to ostatnio ustaliliśmy, że dobrze się nam dzieli pokój w hotelu, bo nie słyszy mojego chrapania. Dobry Chłopak.

LOGOWANIE
Newsletter wydarzeń

Zapisz się do informatora i odbieraj co dwa tygodnie aktualny repertuar na swojego maila.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną. Nie martw się też nie lubimy spamu dlatego dostaniesz od nas raz w miesiącu info o wydarzeniach w Twoim województwie.

Akceptuję regulamin


Partnerzy: