(opublikowano: 2018-12-19 20:07)

Komik Tygodnia - Wojtek Fiedorczuk

aut. Tomasz KwiatkowskiWojtek Fiedorczuk - jedna z najbardziej oryginalnych postaci, którą można obejrzeć. Niezrównany, abstrakcyjny umysł, którego mam wrażenie tylko rąbek dostajemy na scenie, ponieważ to co kryje się pod tą czaszką, przerosłoby każdego z nas. Osobiście uważam, że może Wam się humor Wojtka nie podobać, ale wówczas go prawdopodobnie nie rozumiecie, a jeśli nie rozumiecie Wojtka Fiedorczuka, to wówczas, Drodzy Czytelnicy, mam dla Was smutną nowinę - jesteście zwyczajnie głupi. Wojtek niejednokrotnie brał na warsztat jakiś niekorzystny komentarz spod swojego filmiku na YouTube i robił z nim wspaniałe, prześmieszne rzeczy, że innym komikom miny rzedły. Podczas, gdy wielu z nas bierze do pały każde słowo w necie, nawet jeśli żaden z nas nie chce, on robi sobie z nich kolejne żarty.

To również bardzo mądry człowiek, dzięki jego spojrzeniu na komedię, zawsze można spróbować wyciągnąć coś nowego ze swoich żartów, które wydawały się dotychczas wyświechtane czy przestarzałe. Polecam tego człowieka.

LOGOWANIE
Newsletter wydarzeń

Zapisz się do informatora i odbieraj co dwa tygodnie aktualny repertuar na swojego maila.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną. Nie martw się też nie lubimy spamu dlatego dostaniesz od nas raz w miesiącu info o wydarzeniach w Twoim województwie.

Akceptuję regulamin


Partnerzy: