(opublikowano: 2018-12-05 12:33)

Komik Tygodnia - Cezary Ponttefski

aut.: Tomasz KwiatkowskiCześć Czarek, ancymonie. Ja to chciałem Ci powiedzieć, że Cię bardzo szanuję i uważam, że jesteś suuuupeeeer typem, z którym zawsze jest co robić, nie to co w tej okrutnie nudniej miejscówce jaką jest Grudziądz.

Cezary żyje w sposób nieco inny niż każdy człowiek jakiego znam, przede wszystkim w delikatnym odklejeniu od spraw przyziemnych. Proszę Państwa, nie znam nikogo, kto by gorzej pilnował swoich spraw oraz je załatwiał z mniejszą skutecznością niż Cezary. Przydaje mu to uroku, którego nie posiada żadna z innych działających w stand-upie osób. Cieszę się, że mogę nazywać go swoim przyjacielem, ponieważ jest to umysł, który nieustannie przemierza ścieżki żartu, a z jego ust w praktycznie każdym zdaniu wydobywają się odwołania do innych komików czy działów kultury, za którymi ciężko nadążyć. Życiowa nieuwaga przyszła wraz, ze wspaniałą cechą - każdy występ i każdą rozmowę z Cezarym, można uznać za rozwijającą lub przynajmniej zaskakującą.

LOGOWANIE
Newsletter wydarzeń

Zapisz się do informatora i odbieraj co dwa tygodnie aktualny repertuar na swojego maila.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną. Nie martw się też nie lubimy spamu dlatego dostaniesz od nas raz w miesiącu info o wydarzeniach w Twoim województwie.

Akceptuję regulamin


Partnerzy: