(opublikowano: 2018-11-28 16:35)

Komik Tygodnia - Krzysztof Jahns

aut. Tomasz KwiatkowskiPrzede wszystkim są to najpiękniejsze zęby i uśmiech w kraju. Krzysztof zaczął karierę bardzo dawno w Warszawie, wiele zrobił na poletku Poznańskim - to on przede wszystkim stworzył poznańską scenę stand-upową i to na open micach i wydarzeniach przez niego organizowanych zaczęła masa z nas. Krzysztof również dla wielu z nas jest osobą, która stworzyła nam okazję na nasze pierwsze komercyjne występy. Wielu z nas by nie było, tu gdzie jest teraz, gdyby Krzysztof nas delikatnie nie pchnął. Komedia Krzysztofa opiera się o jego własne doświadczenia, dość często zahaczając o relacje międzypłciowe.

Sam Krzysztof jest człowiekiem serdecznym i pomocnym. Jego niewątpliwie przystojna aparycja i charyzma pozwoliła mu na bardzo prężną karierę konferansjera. Twórca i organizator wielu imprez, włącznie z konkursami, na których pierwsze szlify przeszli, oprócz mnie, Michał Kutek czy Tomasz Kołecki.

LOGOWANIE
Newsletter wydarzeń

Zapisz się do informatora i odbieraj co dwa tygodnie aktualny repertuar na swojego maila.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną. Nie martw się też nie lubimy spamu dlatego dostaniesz od nas raz w miesiącu info o wydarzeniach w Twoim województwie.

Akceptuję regulamin


Partnerzy: