(opublikowano: 2018-09-23 17:05)

Dzień 1. Szczęście

Spakowanie się na trasę, która w założeniu jest pięciodniowa nie jest łatwe. Lepiej się uszykować na to, że zachlejesz gdzieś mordę i zostaniesz trochę dłużej. Tak było i tym razem, na tej pięciodniowej trasie, która trwała czternaście dni. Dlatego nieważne na ile jadę, jestem spakowany na osiem dni i szukam noclegów tak, żeby co piąty, szósty dzień móc zrobić pranie. Jestem diablo odpowiedzialny w ramach tego, na ile nie jestem w stanie przewidzieć co się będzie ze mną działo. To nieistotne, ale każda historia wymaga wstępu.(...)

więcej

(opublikowano: 2018-09-16 19:51)

O blogu

Blog "Szwęd-uper" to zapis rozlicznych przygód i przemyśleń związanych z byciem w nieustającej tułaczce, która nie jest w żaden sposób "wycieczkowaniem". Są to podróże służbowe, a że częścią obowiązków jest pobyt na mieście do białego rana, liczne przygody z najróżniejszą maścią ludzi i stawianie siebie w wiecznej pozycji zagrożenia zdrowia, to zupełnie inna sprawa.(...)

więcej

(opublikowano: 2018-09-16 19:50)

O autorze

Tomasz Kwiatkowski - komik pochodzący z niedużego miasta Grudziądz na północy kraju, który jednak niemal całe swoje dotychczasowe dorosłe życie związał z Poznaniem. Rodzinne miasto odbiło się na nim w szczególny sposób - obserwując codziennie to smutne miasto, sam wyzbył się pogoni za sukcesem czy większości materialnych potrzeb. (...)

więcej

(opublikowano: 2018-06-20 13:43)

Ruszamy z Blogiem!

Już wkrótce relacje i recenzje wydarzeń!

więcej

LOGOWANIE
Newsletter wydarzeń

Zapisz się do informatora i odbieraj co dwa tygodnie aktualny repertuar na swojego maila.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną. Nie martw się też nie lubimy spamu dlatego dostaniesz od nas raz w miesiącu info o wydarzeniach w Twoim województwie.

Akceptuję regulamin


Partnerzy: